KreSan jaunumi

Pieraksties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

Jūs varat atrakstīties no informācijas saņemšanas jebkurā laikā. 

.

  

Aukstā sezona un elpošanas sistēmas atbalsts

Aromterapija ir daudz vairāk nekā tikai oromāts. Elpošana ir pamatu pamats labi veselībai un aizsardzība pret infekcijas slimībām.

Tējas koka eļļa (Melaleuca alternafolia, ericfolia vai quinquenervia) ir nāvējoša streptokoku, gonokoku un pneimokoku baktērijām. Tas ir arī pretvīrusu līdzeklis.

Kanēļa miza (cinnamomum verum) ir bijusi veiksmīga pret tīfa baciļiem Pētnieki atklāja, ka vīrusi nevar dzīvot kanēļa eļļas klātbūtnē.

Krustnagliņa (Syzgium aromaticum) ir antitmikrobu un antiseptiska viela. Lai iznīcinātu tuberkulozes bacillus, pietika ar 0,05% eugenola šķīdumu no krustnagliņu eļļas.

Citrona eļļa (citrus limon) pētījis Žans Valnets, kurš atklāja, ka tvaicējot citrons 15 minūtēs var nogalināt meningoku baktērijas, stundas laikā vēdertīfa baktērijas, divu stundu laikā Stafilokoka baktērijas un trīs stundu laikā Pneimokoku baktērijas. Pat 0,2% citronu ēteriskās eļļas šķīdums 20 minūtēs var iznīcināt difterijas baktērijas un inaktivizēt tuberkulozes baktērijas.

Timiāna eļļa (Thymus vulgaris) ir efektīva pret vēdera nūjiņām, tīfu baciliem un streptokoku, difterijas, stafilokoku un tuberkulozes baktērijām.

Papildus informāciju skatīt deguna inhalatoru sadaļā.

0
 .