Muskuļi un locītavas

Šie produkti satur sertificētu 100% tīru ēterisko eļļu maisījumu, bāzes eļļu vai losjonu, kas darbojas lai atvieglotu artrītu, locītavu sāpes, muskuļu sāpes un muguras sāpes. Tiem piemīt pretiekaisuma īpašības, tie ir asinsriti stimulējoši un  palīdz mazināt diskomfortu, kas saistīts ar sliktu asinsriti, vispārēju stīvumu un sastiepumiem.

  

Produkti muskuļiem un locītavām nomierina un atslābina saspringtus, sāpīgus muskuļus, deformācijas, locītavu sāpes un stimulē asinsriti. Karam klientam tiek piemeklētas ēteriskās eļļas un izgatavots produkts, kas vislabāk palīdzēs viņa gadījumā. Tā var būt masāžas eļļa, ļosjons, krēms ar ēteriskajām eļļam, kuras ipaši atvieglo muskuļu un locītavu sāpes - Birch, Clove, Wintergreen, Eucalyptus, Helichrysum, German Chamomile, Pepermint, Turmeric, Nutmeg, Frankicense utt.

Pētījumi, kas tika publicēti 2012. gada pavasarī, parādīja, ka kurkumīnam (Tumeric), kas ir karija garšvielu kurkuma aktīvā viela, piemīt spēcīgas pretiekaisuma un pretartrītiskās īpašības. Frankincense (Boswellia) tradicionāli tiek izmantots artrīta ārstēšanai ajūrvēdas medicīnā.

Īpašs ēterisko eļļu maisījums ar Copabia ēterisko eļļu -  darbojas kā ārējs pretsāpju līdzeklis sāpju mazināšanai, kas saistītas ar muskuļu sāpīgumu, deformācijām, ceļgala audu iekaisumu, locītavu sāpēm un artrītu. Copaiba ēteriskā eļļa ir no Brazīlijas, kurā ir vislielākais Beta kariofilēna procentuālais daudzums (55%) no visām zināmajām ēteriskajām eļļām: aktīvā viela, kas dokumentēta laboratorijas pētījumos ar pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību.

Izgatavoto produktu var uzklāt uz pleciem, ceļgaliem, elkoņiem, muguras vai jebkur citur, kur jūtat sāpes un saspringumu.

0