Bišu vasku drāniņu izgatavošnas/atjaunošanas komplekts

Galerija

Sīkāka informācija par bišu vaska drāniņu komplektu – bez atkritumu dzīvesveids. Ideāla dāvana ekoloģiski apzinīgam, vidi mīlošam cilvēkam, kurš vēlas samazināt plastmasas izmantošanu ikdienā. Katrs komplekts ir ievietots pārstrādājamā papes kastē. Vai kādreiz  esat gribējuši izgatavot savas bišu vaska drāniņas pārtikas uzglabašānai, bet nekad īsti nezinājāt, kur sākt? Izmantojot KreSan vaskošanas maisījuma blokus šis uzdevums būs viegli izpildāmās pēc pievienotās instrukcijas. Jūsu izgatavotie, videi draudzīgās bišu vaska adrāniņas ir ideāli piemēroti augļu un dārzeņu, sieru, sviestmaižu, uzkodu, kā arī, lai uzklātu kā vāciņu bļodai vai katliņam - vienkārši izmantojiet to kā dabisku alternatīvu plastmasas iesaiņojumam!

Gatavojot bišu vaka drāniņas ģimenes vai draugu lokā pats par sevi ir  jautrs pasākums, kā arī tas ir vienkārši sekojot instrukcijai  un lētāka alternatīva gatavo drāniņu pirkšanai. Tā ir arī lieliska amatniecības aktivitāte, ko baudīt kopā ar draugiem un ģimeni vai uzdāvināt kā dāvanu!

Videi draudzīgs (bezatkritumu) bišu vaska drāniņu izgatavošanas un atjaunināšanas komplekts produktu glabāšanai sastāv:

1. Instrukcija soli pa solim kā izgatavot un kopt bišu vaska drāniņas.

2. Bišu vaska, priežu sveķu un jojobas eļļas  vaskošanas maisījuma bloks – 3 gab. Priežu sveķi un jojobas eļļa blokā veicina lipīgumu un saglabā antibakteriālas īpašības.

3. 100% kokvilnas drāniņas sagrieztas sekojošos izmēros:

  • 2x 20 cm x20 cm
  • 1 x 27 cm x29 cm
  • 1 x 36 cm x 36 cm

4. Ota vaska maisījuma izkliedēšanai.

5. Bonuss - viena gatava bišu vaska drāniņa - 1x 20 cm x20 cm

6. Divas loksnes pergamenta papīrs

0
 .