KreSan jaunumi

Pieraksties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

Jūs varat atrakstīties no informācijas saņemšanas jebkurā laikā. 

.

Mīļš sveiciens! 

2019. gadā pabeidzu studijas starptautiskā "Aromahead institute"  Aromterapijas sertifikācijas programmā , kura ir atbalstīta no NAHA puses (National Association for Holistic Aromatherapy) un ieguvu Aromterapeita sertifkātu. NAHA ir viena no galvenajām organizācijām Amerikā, kura sertificē programmas un skolas, kurās studē aromterapiju. 

Ar ēteriskām eļļām darbojos jau vairāk kā 5 gadus. Man ir medicīniskā izglītība un par medicīnas māsu esmu strādājusi 25 gadus. Aromterapijas studijās esmu apguvusi kā droši un efektīvi izmantot ēteriskās eļļas sevis kopšanai un veselīga dzīves veida uzlabošanai. Papildus medicīniskajai izglītibai esmu pabeigusi studijas Personālvadības psiholiģijā. Šobrīd strādāju IT jomā ar personālvadības sistēmu ieviešanu.

Aromterapijas studijās mācījos izprast pētījumus, KĀPĒC darbojas ēteriskās eļļas, lai varu papildināt mīlestību uz aromterapiju ar zinātniskiem faktiem. Skaidri saprotu, ko ar aromterapiju var un ko nevar darīt, un jūtos pārliecināta, palīdzot cilvēkiem uzlabot veselību un labsajūtu ar ēteriskajām eļļām. Esmu iemācījusies izveidojiet maisījumus, kas palīdzēs mazināt fiziskas sāpes un simptomus, un 100% dabiski līdzsvarot sarežģītās emocijas (piemēram, nemieru un bailes). Man ir zināšanas un prasmes, kā izgatavot visdažādākos ķermeņa kopšanas līdzekļus, tostarp: ķermeņa sviestus, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus rokām, lūpu balzāmus, vannas sāļus, deguna inhalatorus, veselību veicinošus un uzturošu līdzekļus dažādām dzīves gadījumiem un daudz citu dažādu līdzekļu, kas atvieglo mūsu ikdienu. 

Spēju pasniegt aromterapijas nodarbības vai rakstīt par aromterapiju. Studiju laikā apguvu  uzlabotas tehnikas, kas apvieno ēterisko eļļu ķīmiju, aromātu un enerģētiku - lai mani veidotie ēterisko eļļu maisījumi darbotos vairākos līmeņos. Spēju Izveidojiet dabīgus produktus un ēterisko eļļu maisījumus, kas ir droši bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Mans pētniecības darbs bija veltīts ēteriskajām eļļām, kuras palīdz uzlabot garastāvokli un mazināt depresiju. Papildus pabeigtajām studijām un mīlestībai uz aromterapiju leju sveces no dabīgā sojas, kokosriekstu un bišu vaska, kā arī izgatavoju bišu vaska drāniņas.

0
 .