KreSan jaunumi

Pieraksties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

Jūs varat atrakstīties no informācijas saņemšanas jebkurā laikā. 

.

Aromterapijas Individuālā konsultācija

Aromterapijas individuālajā konsultācijā ar Sandru Krēgeri sertificētu aromterapeitu, ietilpst jūsu personīgās veselības vēstures pārskatīšana, ādas kopšanas līdzekļu lietošana ikdienā analizēšana, kā arī vispārējā labsajūtas un dzīvesveida analīze un uzlabošana. Mēs izrunāsim Jūsu  vajadzības, veselības vēsturi, lietojamos medikamentus un dzīvesveidu. 

Kādas zināšanas ir sertificētam aromterapeitam:

 • ir apmācīts, kā ēteriskās eļļas mijiedarbojas gan emocionālajā, gan fiziskajā līmenī
 • ir studējis anatomiju, fizioloģiju, patoloģiju, ķīmiju un botāniku.
 • ir apmācīts, kā novērtēt ēterisko eļļu kvalitāti, lai pārliecinātos par to drošu lietošanu.
 • ir apmācīts, kā izprast ēterisko eļļu ķīmisko sastāvu un atsevišķu ķīmisko komponentu fizioloģisko iedarbību un veidu
 •  ir apmācīts, kā izveidot dzīvesveida plānus un aromterapijas programmas, lai atbalstītu un veicinātu optimālu veselību. Pilnīgs profesionālās prakses standarts  Aromterapijas_prakses_standarts.docx

Kāpēc nepieciešama aromterapijas konsultācija?

Aromterapijas konsultācijas veic sertificēti aromterapeiti. Pirms veikt aromterapijas līdzekļu pielāgošanu un ēterisko eļļu maisījuma sajaukšanu individuālai lietošanai, ir nepieciešama padziļināta konsultācija. Lai arī klienti bieži man jautā izgatavot viņiem piemērotus ēterisko eļļu maisījumus un produktus, es neuzskatu par profesionālu to darīt, bez holistiskas veselības novērtēšanas. Tas ir neētiski un neprofesionāli nejauši kombinēt ēteriskās eļļas kādam, kurš personisko informācijas ir sniedzis maz vai nav sniedzis vispār. Katra konsultācija ir pielāgota jūsu personīgajām veselībības vajadzībām. Katra ēteriskā eļļa, kuru es izvēlēšos īpaši jums, tiks izvēlēta, ņemot vērā informāciju, ko saņemšu no jums.

Aromterapijas konsultācija ir nepieciešama ne tikai, lai noskaidrotu klienta vēlmes vai bažas, bet arī lai noteiktu ēterisko eļļu maisījumu, kas vislabāk palīdzēs klienta pašreizējai situācijai, un to, vai noteiktas ēteriskās eļļas ir kontrindicētas ar viņa veselības stāvokli vai lietojamo zāļu shēmu. 

Kuros gadījumos aromterapija var palīdzēt Tev?

 • Stresa regulēšana
 • Mazina nemiera sajūtas
 • Mazina skumjas sajūtas
 • Garīgā skaidrība / koncentrēšanās / atmiņa
 • Nomierina kairinātu ādu
 • Atbalstot locītavu un muskuļu veselību
 • Sezonālais elpošanas atbalsts
 • Samazina spriedzi ķermenī
 • Imūnsistēmas atbalstīšana
 • Veicina mierīgāku miegu
 • Daudz vairāk.....

Kas notiek individuālajā aromterapijas konsultācijā?

Pirmkārt, es lūgšu Jūs aizpildīt konfidenciālu jaunā klienta veidlapu un nosūtīt pa e - pastu. Saņemot Jūsu informāciju, es sākšu atlasīt Jums vispiemērotākās ēteriskās eļļas.  Kad tiksimies, mēs dziļāk iedziļināsimies Jūsu vajadzībās, personīgajās aromātiskajās vēlmēs un jebkuros radušos jautājumos. Izsmaržosim Jums īpaši atlasītās ēteriskās eļļas un izlemsim kāds ēterisko elļu maisījums un produkts Jums būtu vislabākais.

Pēc tam, kad mēs būsim tikušies, es lūgšu vienu nedēļu, lai noformulētu un izgatavotu Jums pielāgoto aromterapijas maisījumu. Jūs to saņemsiet  ar pilnīgu rakstisku informāciju, ieskaitot lietošanas vadlīnijas. Jūsu maisījums var būt losjonas, krēms,  vannas sāļs, portatīvais inhalators, ēteriskās eļļas rullītis, difūzera ēteriskās eļļas maisījums vai masāžas eļļa. Maisījumi tiek izgatavoti atsevišķi, un tie nav iekļauti konsultāciju maksā. Es iesaku atkārtotu vizīti pēc 3-4 nedēļām, lai pārrunātu kā ēterikso eļļu produkta efektivitāti un kādas pārmaiņas jutāt.

Konsultācijas beigās, kā bonusu, saņemsiet par brīvu 5 ml ēterisko eļļu un bāzes eļļas maisījumu, tieši piemērotu Jums.

Konsultācijas mērķis:

 1. Vēlme parūpēties par veselības profilaksi un uzlabot garīgo, fizisko un emocionālo veselību.  
 2. Vēlme parūpēties par sava bērniņa labsajūtu un veselības profilaksi.
 3. Vēlme mainīt ieradumus sava ķermeņa kopšanā no rūpnieciski ražotiem produktiem uz ēterisko eļļu produktiem
 4. Vēlme mainīt rūpnieciski radītus mājas tīrīšanas un kopšanas produktus uz  veselīgākiem ēterisko eļļu produktiem

Fiziskā veselība muskuļu sāpes un citas sāpes, asinsrite, sirds un vēnu veselība, gremošanas traucējumi, imunitāte, elpošana, urīnceļi, neiropātijas, hormoni un āda

Garīgā veselība - izziņa, atmiņa, koncentrēšanās, fokuss, modrība, apņēmība, garastāvoklis, trauksme, depresija, bezmiegs

Emocionālā veselība  - prieks, dusmas, bailes, vilšanās, aizkaitināmība, izmisums, bēdas, rūgtums, aizvainojums, pamestības, vainas, vientulības sajūta 

Praktizēju drošu un atbildīgu ēterisko eļļu lietošanu un izmantoju tikai ētiskas izcelsmes, ilgtspējīgas un tīras botāniskās sastāvdaļas.

 • Izgatavoju ēterisko eļļu maisījumus, kas palīdzēs mazināt fiziskas sāpes un simptomus, un 100% dabiski līdzsvarot sarežģītās emocijas (piemēram, nemieru un bailes). 
 • Izgatavoju visdažādākos ķermeņa kopšanas līdzekļus, tostarp: ķermeņa sviestus, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus rokām, lūpu balzāmus, vannas sāļus, ārstnieciskos līdzekļus un daudz ko citu. 
 • Izgatavoju arī dabīgus produktus un ēterisko eļļu maisījumus, kas ir droši bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, un vecāka gadagājuma cilvēkiem.
 •  iIzglītoju katru klientu par katras aromterapijas maisījumā esošās ēteriskās eļļas īpašībām un to, kāpēc tās izvēlētas. Katrs klients tiks apmācīts arī par visefektīvāko lietošanas veidu, biežumu, ilgumu un katra aromterapijas maisījuma daudzumu.

Mana misija ir dziedēt emocionālās brūces, lai arī fiziskais ķermenis justos komfortā.

Piezīme: es kā aromterapeits nekonstatēju un neārstēju slimības. Veicu novērtējumu, lai noteiktu iespējamo veselības problēmu cēloņus. Galvenā uzmanība tiek pievērsta klienta veselībai un izglītošanai, nevis slimībai. Es iedvesmoju klientus uzņemties atbildību par viņu pašu veselību un izglītoju klientus par ēterisko eļļu iedarbību uz veselību, un kā uzturēt veselīgu dzīvesveidu.

Izgatavotie ēterisko eļļu maisījumi nav paredzēti slimību diagnozei, ārstēšanai, izārstēšanai vai slimības novēršanai, un es neiesaku izmantot ēterisko eļļu produktus kā medicīniskās aprūpes aizstājējus. Es neesmu atbildīga par individuālu reakciju uz ēterisko eļļu maisījumiem. Cilvēki ar noslieci uz alerģijām un jūtīgu ādu nedrīkst lietot produktus. Ja rodas šaubas vai jums ir jutīga āda, vienmēr izmēģiniet izgatavoto produktu uz nelielas ādas laukuma. Ja 24 stundu laikā rodas apsārtums pārtrauciet produkta lietošanu.

Pierakstīties uz konsultāciju: lūdzu aizpildīt formu zemāk.

tel: 29219544 e-pasts kresan@inbox.lv (Sandra Krēgere). Konsultācijas ar 2020. gada janvāri sestdienās (4 janvāris, 18. janvāris). Mājas lapa – www.kresan.lv , Instagram _kresan, _kresan candles

Praksē strādāju ar sekojošām ēteriskajām eļlām:

Pierakstīties uz aromterapijas individuālo konsultāciju:

Piesakoties uz konsultāciju lūgšu Jūs aizpildīt konfidenciālu jaunā klienta veidlapu un nosūtīt pa e - pastu kresan@inbox.lv


0
 .