KreSan jaunumi

Pieraksties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

Jūs varat atrakstīties no informācijas saņemšanas jebkurā laikā. 

.

Pirmreizējā konsultācija uz veselības uzturēšanu un profikasi vērsta – 60 min

Aromterapija var palīdzēt daudzās fiziskās un emocionālās problēmās.

Pirmreizējā konsultācija ir ļoti svarīga tikšanās starp aromterapeitu un klientu, kur tie iepazīstas viens ar Jūs varat ieplānot aromterapijas konsultāciju, lai saņemtu padomus par konkrētu veselības problēmu.

Klients smaržos dažādās ēteriskās eļļas un novērtēs tās. Tas ir ļoti nozīmīgs solis divu galveno iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, lai klientam patiktu eļļas aromāts, jo tad viņš to labprāt lietos. Otrais ir tas, ka aromterapeitam tiek sniegts ieskats par klienta vēlmēm un ēterisko eļļu aromātu, kas klientam nepatīk, lai veidotu nākotnē piemērotus produktus. Pirmreizējā konsultācija parasti ilgst apmēram stundu.

Pirms konsultācijas klientam ir svarīgi aizpildīt jauna klienta pieteikuma veidlapu un nosūtīt to atpakaļ pa e-pastu kresan@inbox.lv. Svarīgi, lai forma būtu aizpildīta pēc iespējas godīgāk. Lai arī ēteriskās eļļas ir dabīgs produkts, to iedarbība ir ļoti spēcīga. Šis solis ietaupīs daudz laika pirmreizējās konsultācijas laikā un ļaus aromterapeitam sagatavoties Jūsu apmeklējumam. Parasti klients saņems 5 ml ēterisko un bāzes eļļas maisījumu, kas īpaši paredzēts viņam pēc pirmreizējās konsultācijas.

Atkarībā no klienta problēmām galvenā maisījuma izgatavošana var aizņemt pat vairākas dienas. Tas galvenokārt ir saistīts ar pētījumiem, kurus aromterapeits veiks, lai pēc iespējas labāk apmierinātu klienta intereses.

Maisījumu/produktu izmaksas mainīsies atkarībā no izmantotajām ēteriskajām eļļām un bāzes ēlļām, kā arī no sagatavotā daudzuma.

Atkārtota konsultācija – 60 min

Atkārtota konsultācija ir svarīgas gan aromterapeitam, gan klientam. Aromterapeitam ir svarīgi zināt, vai maisījums/produkts darbojās, kā klientam patika tā lietošana un vai viņš to vēlētos mainīt. Ja klients ir apmierināts ar aromātu, tad vairāk viņš to izmantos, un tāpēc maisījums būs efektīvāks. Atkārtotas konsultācijas ir domātas arī citām klienta vajadzībām. Tā kā sākotnējās konsultācijas laikā esam izpētījuši daudz informācijas, mēs nekavējoties varam strādāt pie jauniem jautājumiem un risināt tos. Atkārtotas konsultācijas ir arī piemērots laiks, lai vajadzības gadījumā atjauninātu pieteikuma veidlapu. 


Personīgās/vai Profesionālās izaugsmes konsultācija caur aromterapijas prizmu 90 min

Individuālā konsultācija ir izstrādāta, lai veicinātu personīgo un profesionālo izaugsmi caur ēterisko eļļu aromātiem. Jums tiks uzdoti daudzi jautājumi, kuri palīdzēs iedziļināties savas dvēseles dziļākajā daļā, ļaus saprast kas Jūs patiesībā esat, lai pieņemtu, atzītu un iemīlētu sevi, vai arī palīdzēs sasniegt gan profesionālo, gan personīgo izaugsmi (pēc klienta vēlmēm). Izsmaržosim Jums īpaši atlasītās ēteriskās eļļas un izlemsim kāds ēterisko elļu maisījums Jums būtu vispiemērotākais.

Sertificēta aromterapiete Sandra Krēgere palīdzēs jums pārvērst savas emocijas, bailes un rūpes, veiksmīgos mērķos un sapņos.

90 minūšu sarunas laikā mēs apspriedīsim Jūsu personiskos izaicinājumus, šķēršļus, panākumus, vēlmes un mērķus, kā arī Jūsu dzīves uztveri un pieredzi (pozitīvo un negatīvo), kas veidojuši Jūs par tādu personu, kāds jūs esat šodien.

Konsultācijas beigās tiks izgatavots speciāli Jūsu vajadzībām aromterapijas maisījums, kurā atspoguļosies Jūsu vajadzības ceļā uz Jūsu mērķiem un sapņiem.

0
 .